Arnel Jakupović

Domžale su danas u četvrtfinalu Kupa Slovenije u  Murskoj Soboti sa Murom odigrali povratnu utakmicu, nakon što su u prvom susretu na svom terenu slavili rezultatom 3:2 danas su nakon 90 minuta doživjeli poraz 3:2 i uslijedili su produžetci.

Nakon dva produžetka po 15 minuta mreže su mirovale i uslijedili su jedanasterci u kojima su  uspješniji bili igrači Mure.

Senijad Ibričić kao kapiten Domžala je odigrao cijeli susret, a kod izvođenja jedansteraca nije bio uspješan.

Pogotke za Domžale je danas postigao mladi 21-godišnji  Arnel Jakupović  u 33. i 40. minuti susreta. Oba pogotka su bila prelijepa i sa udaljenosti od 30 metara. Jakupović je igru napustio u 108 minuti.

Jakupović je član Empolija i u Domžalama se nalazi na posudbi, a danas je postigao i svoja prva dva pogotka u dresu Domžala.

Arnel Jakupović je prošao sve omladinske selekcije Austrije.