Džanan Musa i njegova ekipa Long Island Netsi nisu uspjeli nadigrati Rio Grande Valley Viperse i time osvojiti titulu prvaka NBA G lige.

Iako su u prvoj utakmici Netsi bili mnogo bolji, gdje ih je do pobjede vodio naš bh. košarkaš Džanan Musa, nisu uspjeli nastaviti pobjednički niz tako da su Vipersi došli do preokreta i na kraju slavili 2:1 u finalnoj seriji.

Na kraju prve četvrtine, Vipersi su vodili 38:24 a već na kraju prvog poluvremena, prednost su povećali na 75:47. Do kraja utakmice, Netsi su uspjeli tek ublažiti poraz pa je konačan rezultat bio 129:112.

Naš košarkaš je upisao 24 poena, 6 skokova i jednu asistenciju.

Međutim, bez obzira na poraz, Džanan sigurno može biti zadovoljan sa sezonom u NBA-u, budući da je sa Netsima postao prvak Istočne konferencije.