Kadetska reprezentacija Slovenije je prije nekoliko dana odigrala dvije prijateljske utakmice sa Rumunijom.

U prvoj utakmici je Slovenija slavila rezultatom 0:4 a strijelac prvog pogotka je bio Haris Sadiković koji je igrao do 70. minute. Dok u drugoj utakmici rezultat je bio 2:2 a ponovo strijelac za Sloveniju je bio Haris Sadiković koji je odigrao prvo poluvrijeme.

Protekli vikend odigrano je i prvo kolo prve kadetske lige Slovenije, a Olimpija iz Ljubljane je na svom terenu savladala Celje rezultatom 4:0 sjajni Sadiković upisao se je ponovo u listu strijelaca i potvrdio još jednom da se nalazi u sjajnoj formi.

Roditelji talentovanog Sadikovića su porijeklom iz Ključa, a on se je nedavno na svom Instagram profilu pohvalio sa novim kostobranima, koji su urađeni po njegovoj želji i u bojama su zastave naše zemlje, a  na jednom od njih piše “Od mora do Save, od Drine do Une, jedna si jedina, moja domovina.“