U 14. kolu Prve lige Telekom Slovenije ekipa Domžala je upisala pobjedu u susretu sa Olimpijom rezultatom 3:1 a prvo ime susreta je bio 22-godišnji Arnel Jakupović.

Domžale su došle u vodstvo već u 2. minuti susreta pogotkom Jakupovića, a u 4. minuti je Svetlin upisao se u listu strijelaca na asistenciju Jakupovića. U drugom poluvremenu Domžale su u 58. minuti pogotkom Kolobarića došle i do trečeg pogotka, da bi počasni pogodak za Olimpiju u 72. minuti postigao Pavlović.

Arnel Jakupović je igrao do 73. minute, a kapiten Domžala i naš bivši reprezentativac Senijad Ibričić je odigrao cijeli susret.

Treba napomenuti da je Jakupović imao dužu pauzu (84 dana) zbog povrede i ovo mu je prvi pogodak nakon četiri mjeseca i 8 dana.

Obje ekipe su ovaj susret završile sa deset igrača, prvo je u 60. minuti isključen kapiten Olimpije Samaradžić, a u 70. minuti i Domžale su ostale sa deset igrača, isključen je Sikošek.