U 34. kolu Prve lige Telekom Slovenije ekipa Domžala koju kao kapiten predvodi bivši reprezentativac BiH Senijad Ibričić upisala je u gostima veliku pobjedu, savladavši Aluminij rezultatom 2:5.

Nakon prvih 45. minuta Aluminij je imao prednost od 2:0 a oba pogotka je postigao Ante Živković u 15. i 17. minuti. U drugom poluvremenu igrači Domžala krenuli su bolje i već u 47. minuti Matej Podlogar smanjiva rezultat na 1:2 da bi u 55. minuti Predrag Sikimić postigao pogodak za izjednačenje 2:2.

U 62. minuti Domžale dolaze u vodstvo, a strijelac je 22-godišnji Arnel Jakupović, koji uspjeva i u 70. minuti zatresti mrežu Aluminija, a u 81. minuti Predrag Sikimić postiže svoj drugi pogodak na ovoj utakmici i postavlja konačan rezultat 2:5.

Senijad Ibričić je odigrao cijeli susret, dok je Arnel Jakupović igrao do 86. minute. Jakupoviću je ovo deseti prvenstveni pogodak u dresu Domžala, dok je još dva pogotka postigao u Kupu.

U posljednjih pet utakmica, Jakupović je postigao pet pogodaka.