Da li se sjećate još utakmice na Koševu, kada je Danska poražena rezutatom 3:0 a pogodak za reprezentaciju BiH postigao je Edin Mujčin i dva pogotka je postigao Elvir Bolić.

Tog 20. avgusta 1997. godine na Koševu reprezentacija BiH ugostila je Dansku u meču kvalifikacija za odlazak na SP 1998. godine koje se je održalo u Francuskoj.

Danska je stigla u BiH kao 17. selekcija svijeta, a BiH zauzimala je tek 97. mjesto na FIFA listi. Ipak tadašnji izabranici Fuada Muzurovića ostavili su srce na terenu i potpuno razbili Dansku rezultatom 3:0. Prvi pgodak je postigao u 29. minuti Edin Mujčin, da bi Elvir Bolić postigao još dva pogotka u 25. i 35. minuti.

Danska je na kraju bila prva u grupi, a poraz na Koševu bio im je jedini u kvalifikacijama.

Sastav: Dedić, Hibić, Konjić, Salihamidžić, Šabić, Mujčin, Beširević, Ramčić, Baljić, Bolić i Kodro.

Klupa: Repuh, Demirović, Beganović, Smajić, Bećirović, Žerić i Dadić.

Selektor: Fuad Muzurović