Juniori NK Rudar Kamengrad sjajno igraju i ovu sezonu i trenutno su drugi na tabeli sa 30 boda, dok je na prvom mjestu ekipa Rudara iz Prijedora sa 33 boda.

U posljednjem kolu Rudar Kamengrad je slavio minimalnim rezultatom 1:0 u susretu protiv Mladosti, a jedan od najboljih na terenu u redovima zeleno- crnih bio je 18-godišnji Ahmed Rekić koji igra na poziciji stopera.

Talentovani Rekić povremeno igra i za seniorski tim Rudara Kamengrad, koji je član 2. lige Federacije BiH Zapad.

U Sanskom Mostu od njega mnogo očekuju, a u njegov uspjeh ubjeđen je i mladi trener Besim Burnić pod čijom palicom Rekić trenira još od predpionira.

Mi bhlopta.com se nadamo da će Ahmed Rekić uz naporan rad i odricanje koje je neophodno da se dođe do uspjeha razviti u pravog igrača i da ćemo ga u budućnosti gledati u još većim klubovima naše zemlje, kao i inostranstva.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime