U zaostaloj utakmici 14. kola najbolje lige Slovenija za juniore u Ljubljani je danas Bravo na svom terenu rezultatom  5:1 slavio u susretu protiv Drave iz Ptuja.

Ekipa Brava je sjajno otvorila utakmica i u 22. minuti došla do vodstva 1:0, a strijelac prvog pogotka je bio debitant 17-godišnji Senad Porić, kojem je ovo bila prva utakmica u dresu juniora, jesenji dio prvenstva je odigrao kao kapiten kadeta Brava.

Porić može biti svojim debitanskim nastupom u sastavu juniora Brava jako zadovoljan. Prva utakmica za sastav juniora i prvi pogodak sigurno će mu mnogo uliti samopouzdanja i dati snage da bude još bolji.

Treba napomenuti da je taentovani Senad Porić član kadetske reprezentacije Slovenije, koja je nedavno u Poreču odigrala dva prijateljska susreta sa našom selekcijom i u oba susreta upisali su pobjedu ( 2:0 i 2:1). Porić je igrao u oba susreta.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime