Fudbalski klub Fenerbahce zaprijetio je istupanjem istupanjem iz lige, nakon velikog incidenta koji je izbio tokom njihovog gostovanja Trabzonu.

Kraj utakmice Trabzona i Fenerbahxea obilježio je opšti haos na terenu, koji je nastao kada su navijači domaćeg tima utrčali na teren i napali igrače i stručni štab istanbulskog tima.

Povodom incidenta sada su se oglasili i iz Fenerbahcea, koji je zakazao vanrednu sjednicu skupštine kluba na kojoj će biti razmatrano čak i istupanje iz Superlige.

Ovaj sastanak je planiran za 2. april i tada će biti poznato koja je konačna odluka turskog velikana.

Ipak, malo je vjerovati da će Fener povući radikalan potez i istupiti iz lige, posebno u trenutku kada vodi neizvjesnu borbu za titulu sa Galatasarajem.

Kanarinci trenutno zaostaju dva boda za aktuelnim šamionom i velikim rivalom.

(Raport)

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime