Legendarni brazilski fudbaler, Ronaldinho, u razgovoru za Mundo Deportivo, govorio je, između ostalog, o mogućnosti da jednog dana kao pomoćni trener radi u Barceloni.
“Nikada se nisam vidio u takvoj ulozi, ali ko zna. Možda nekada poželim to da radim. Nekada kada budem imao više strpljenja. Teško je kada odete iz fudbala i onda gledate druge kako ga igraju i od njih tražite da rade neke stvari koje ne mogu. Nemam strpljenja za to“, poručio je Ronaldinho.
On se potom osvrnuo na odlazak Lionela Messija iz Barcelone.
“Iznenađenje. Ne samo za mene, već za sve. Nisam mislio da ću ikada vidjeti Messija u drugom dresu, ali takve stvari se u fudbalu dešavaju. Za mene je najbitnije da je sretan, bez obzira na to gdje igrao. To je jedino bitno“, poručio je Ronaldinho.
(Sport Avaz)















