trgovina-bosanskih-proizvoda-meri

U 16. kolu belgijske Jupiler lige, ekipa Cercle Bruggea je na svom terenu slavili u susretu protiv KV Mechelena rezultatom 3:1 a prvo ime susreta je bio naš povremeni reprezentativac Dino Hotić, koji je postigao pogodak i upisao dvije asistencije.

Cercle Brugge took the lead in the 34th minute after a great assist by Hotić for Utkus, and in the second half in the 63rd minute Hotić scored from the penalty spot, and in the 78th minute he once again recorded an assist for a goal by Matonda.

Dino Hotić je bio izabran za najboljeg igrača utakmice, a igru je napustio u 89. minuti uz velike ovacije navijača.

Hotiću je ovo drugi prvenstveni pogodak ove sezone.

Selektor naše reprezentacije Petev još nije uputio poziv Hotiću, iako je prije igrao za našu reprezentaciju jako dobro Dino Hotić, te postigao i pogodak iz jedanasterca u baražu.