Fudbaleri Paris Saint-Germaina zadržali su maksimalan učinak nakon što su protiv Reimsa slavili sa 2:0 i upisali četvrtu ovosezonsku pobjedu u Ligue 1.

Koliko god veliko opterećenje bila priča o transfer u Real Madrid, kao i njegova želja da ode, Kylian Mabppe je večeras pokazao zbog čega ga Kraljevi žele.

Mbappe je u 16. minuti doveo Svece u prednost nakon asistencije Angela Di Marije.

Poslije šest minuta igre u nastavku Munetsi je zaresao mrežu gostiju iz Pariza, ali je njegov pogodak poništen poslije intervencije iz VAR sobe.

U 64. minuti Mbappe je udvostručio prednost PSG-a, a dvije minute kasnije svoj debi u dresu Parižana upisao je Lionel Messi.

Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao, pa su gosti stigli do četvrte pobjede u ovoj sezoni.